Mlađi pioniri 2001/2002

subota, 18. kolovoza 2012.

Turnir DN 2012 izvještaj

Evo vratili smo sa nakon super napornog dana u Farkaševcu.
Trener je na turnir odlučio povesti 22 igrača, sastaviti dvije podjednake jedanaestorke i svakoj dati po poluvreme kako bi ispitao sve igrače i novo pridošle i one koji su se tek vratili s mora.
Krenuli smo pobjedom protiv Samobora 4:0, golove su zabili Bakarić, Kopljar, Brcko i Štimac.
Nakon toga nas je čekala sigurno najjača ekipa na turniru Inter.Prvo smo poluvreme igrali dobro i nosili se sa njima ravnopravno, čak možemo reći i da smo imali više od igre.
Nažalost ekipa Intera je na kraju slavila zasluženih 2:0 i jednostavno su bili prejaki za naše kombinirane ekipa.
Nakon tog nas je čekala utakmica za prolazak skupine sa još jednim sudionikom 1.HNL Zagorcem.
Poveli smo golom Koljara iz slobodnjaka sa ruba kaznenog prostora, nakon toga je Zagorec preokrenuo prekosvojeg  izuzetno brzog igrača, kapetana, koji napravio pomutnju našoj obrani i na kraju smo izgubili 3:1.
Nesnosna vručina koja je vldala na igralištu gdje nema niti jednog drva i mrve hlada a i činjenica da smo mi igrali sa najmlađom ekipom na turniru, te odluka trenera da da priliku svim igračima, daje nam utjehu i uvjerenje da je i ovo bio koristan ispit prije početka prvenstva i dobro iskorišten dan.

Sutra je dobro došao dan odmora a u ponedeljak je jutarnji trening sa početkom u 9:30